Podporte nás

Ak sa vám projekt Telocvikari.sk páči, pomôžte mu rásť.

1. Lajkujte a zdieľajte

Tým, že sa o Telocvikari.sk rozprávate s kolegami, pomáhate komunite rásť. Palec hore pre naše videá. Pridajte si odber na Youtube a lajknite Facebook. Nech sa sociálne média dozvedia, že sú tu telocvikári.

2. Nákupom pomôcok na deivo.sk podporujete nepriamo Telocvikari.sk

Občianske združenie Telocvikari.sk nemá zdroj financovania a negeneruje zisk. Videá pre vás natáčam a strihám ja Dávid Zeman. Robím to vo svojom voľnom čase, pretože si myslím, že tento projekt má zmysel.

To čo ma živí, je predaj športových pomôcok pre školy a telocvikárov na www.deivo.sk. Telocvikari.sk ma baví a Deivo.sk živí.

Ak nakupujete športové pomôcky pre svoju školu, môžete tak urobiť na akomkoľvek eshope. Ak sa rozhodnete pre Deivo.sk poporujete ma, za čo vám ďakujem 🙂

3. Pomôžte vytvárať unikátny obsah

Ak niečo viete, nenechajte si to len pre seba. Kto iný pomôže telocvikárom, ak nie telocvikár, škola alebo klub. Určite máte čo ponúknuť celej komunite. Pridajte sa k nám a napíšte mi na telocvikarisk@gmail.com.

V tvorbe obsahu nás podporili

FTVŠ UK v BratislaveFTVŠ UK v Bratislave je na Slovensku synonymom pre vzdelávanie v oblasti športu.

V spolupráci vzniká odborný video obsah so seminárov, worshopov a hodín, ktoré organizuje fakulta.

Spojená škola sv. Vincenta de Paul logoSpojená škola sv. Vincenta de Paul bola medzi prvými školami, ktoré sa do projektu zapojili. Pôsobí na nej Mgr. Mária Bizoňová, ktorá je telocvikárkou s dlhoročnou praxou.

Ostatní telocvikári môžu nahliadnuť do jej hodín telesnej výchovy. Nesnažíme sa ukázať ideálnu hodinu. Cieľom je v takomto obsahu ukázať reálnu výuku statočných telocvikárov. Tých, ktorí sa neboja ukázať: „Takto učím telocvik ja“.

Myslíme si, že hodina telesnej výchovy v reálnych podmienkach, so skutočnými deťmi, bude pre ostatných telocvikárov inšpiráciou.

Športové gymnázium v Bratislave Ostredková 10 Spolu so Športovým gymnáziom vzniká obsah z hodín telesnej výchovy a špecializovaný obsah z oblasti atletiky.

Ďakujem

Mgr. Dávid Zeman

 

 

ODOBERAJTE TELOCVIKÁRSKE NOVINKY

Telocvikárske novinky do vášho emailu. Nech vám nič neunikne :)

Ďakujeme za prihlásenie sa na odber. Teraz vám príde email, v ktorom je potrebné odber ešte potvrdiť.

Upss. Nastala chyba.