Podporte nás

Pridajte sa k tým, ktorí projekt Telocvikári už podporili. Spôsobov ako môžete pomôcť myšlienke prvého portálu pre telocvikárov je veľa.

Pomôžte vytvárať unikátny obsah

Ak niečo viete, nenechajte si to len pre seba. Kto iný pomôže telocvikárom, ak nie telocvikár, škola alebo klub. Určite máte čo ponúknuť celej komunite. Pridajte sa k nám.

V tvorbe obsahu nás podporili

FTVŠ UK v BratislaveFTVŠ UK v Bratislave je na Slovensku synonymom pre vzdelávanie v oblasti športu. Obaja zakladatelia Telocvikari.sk – Palo a Dávid sú absolventmi tejto školy a hrdí ftvšáci.

V spolupráci vzniká odborný video obsah so seminárov, worshopov a hodín, ktoré organizuje fakulta.

Spojená škola sv. Vincenta de Paul logoSpojená škola sv. Vincenta de Paul bola medzi prvými školami, ktoré sa do projektu zapojili. Pôsobí na nej Mgr. Mária Bizoňová, ktorá je telocvikárkou s dlhoročnou praxou.

Ostatní telocvikári môžu nahliadnuť do jej hodín telesnej výchovy. Nesnažíme sa ukázať ideálnu hodinu. Cieľom je v takomto obsahu ukázať reálnu výuku statočných telocvikárov. Tých, ktorí sa neboja ukázať: „Takto učím telocvik ja“.

Myslíme si, že hodina telesnej výchovy v reálnych podmienkach, so skutočnými deťmi, bude pre ostatných telocvikárov inšpiráciou.

Športové gymnázium v Bratislave Ostredková 10 Spolu so Športovým gymnáziom vzniká obsah z hodín telesnej výchovy a špecializovaný obsah z oblasti atletiky.

Podpora môže mať rôzne formy

Aj telocvikár, ktorý si netrúfa ísť pred kameru dokáže pomôcť. Tým že sa o obsahu s kolegami bavíte, pomáhate.

Cieľom je, zvýšiť povedomie o tomto špecializovanom obsahu. Aby sa dostal medzi všetkých telocvikárov.

Palec hore pre naše videá. Pridajte si odber na Youtube a lajknite Facebook. Nech sa sociálne média dozvedia, že tu rastie zaujímavý projekt.